KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík na Břeclavsku přepadával ženy. Některé okradl, jiné chtěl znásilnit

Ve čtvrtek v Břeclavi spadla klec. Policisté viní sedmnáctiletého mladíka, že v květnu na zkratce přes pole z břeclavského sídliště Na Valtické do části Charvátská Nová Ves napadl a pokusil se znásilnit sedmadvacetiletou ženu. Obvinění ho ale čeká také z loupeží.


Incident se stal 23. května ve večerních hodinách a pro policii odstartoval dlouhou práci na šetření případu, kterou podle policejní mluvčí Kamily Haraštové korunovalo zadržení podezřelého.

„Kriminalisté zajistili veškeré informace a stopy, které je přivedly k mladíkovi. Toho obvinili nejen z pokusu znásilnění, ale i z dalšího protiprávního jednání,“ uvedla mluvčí. Mimo jiné se pachatel bude zodpovídat z loupeže a policie jej označila za člena skupiny okrádající ženy na jízdních kolech.

Výsledkem policejní práce je také zjištění, že odhalený incident nemusel být jediný. Mladík zřejmě měl na svědomí více incidentů, kdy se pokusil znásilnit náhodně vytipované ženy.

„Jednoho skutku se měl dopustit v době před 23. květnem, tehdy byl ale vyrušen a utekl. Protože těchto případů mohlo být více, vyzýváme ženy, které v této části města zaznamenaly podobně nepříjemnou zkušenost, aby se obrátily na policii,“ uvedla mluvčí s tím, že na mladíka byla uvalena vazba.

Vzhledem k delikátnosti případu tak nemusí učinit telefonátem na tísňovou policejní linku, ale hovorem na číslo 974 632 207, případně 724 188 879.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín