KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kojence a další děti vynášeli v noci policisté z hořícího domu

Boucháním na dveře probudila ve středu brzy ráno společná hlídka policistky a strážníka obyvatele jednoho domu v Českém Těšíně. Ze sklepa se valil hustý kouř a na chodbách již byla minimální viditelnost. Příslušníci z domu vynesli tříměsíčního kojence a tříleté dítě, dalším lidem pomohli utéct.


Společná hlídka procházela ulicí Jablunkovská ve 02:25, když si všimla valícího se kouře ze sklepa domu. Strážník s policistkou okamžitě zareagovali a bušením na dveře se jim podařilo probudit jednu obyvatelku.

„Chodba byla zavalena kouřem s minimální viditelností, v domě spaly tři malé děti a čtyři dospělé osoby. Pravděpodobně došlo k požáru ve sklepě, kde byl kotel na tuhá paliva a také plynové rozvody,“ informovala mluvčí města Český Těšín Dorota Havlíková.

Hlídka proto začala s evakuací obyvatel. Policistka vynesla z domu tříměsíčního kojence, strážník tříleté dítě, žena bydlící v domě vyvedla šestileté dítě. Strážník nakonec pomohl ještě starší ženě. Dva muži opustili dům po svých.

„Obyvatele domu, kteří se nadýchali zplodin, si převzala záchranná služba, která je převezla do Nemocnice Karviná. Celá věc je dále v šetření techniků HZS,“ konstatovala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín