KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policisté na severní Moravě zadrželi muže, který znásilňoval školačky

Dlouhých šest let se na svobodě pohyboval muž, který znásilňoval, či se pokoušel znásilnit dívky mezi 7 a 10 lety. K prvnímu útoku došlo v roce 2007 ve Frýdku-Místku, naposledy se o znásilnění devítileté školačky pokusil před 14 dny v Českém Těšíně.


Třicetiletého muže z Českého Těšína zadržení podle slov policistů překvapilo a zprvu zapíral. Po předložení vypovídajících důkazů se ke všem šesti případům přiznal.

„K prvním pěti útokům došlo v letech 2007 a 2008 ve Frýdku-Místku a v Českém Těšíně, policisté ale tenkrát pachatele dopadnout nedokázali a případ odložili. Po téměř pětileté pauze se pachatel objevil znovu. Na místě útoku se nám tentokrát podařilo posbírat takové indicie, které vedly k rychlému zadržení pachatele,“ uvedla vyšetřovatelka Marcela Musálková.

Inteligentní pachatel

Muž s vyšším vzděláním využíval k útokům anonymitu velkého sídliště, kde vyhledával dívenky vracející se ze školy. „Nedělalo mu problém dostat se do vchodu paneláku a následně se pod záminkou, že potřebuje nutně na záchod, vnutil do bytu. Následný útok nikdy netrval déle než pár minut,“ popsala strategii pachatele vyšetřovatelka.

Nyní bude útočník čekat na soud ve vazební věznici. Hrozí mu trest od 5 do 12 let. „Nikdy v minulosti se podobné trestné činnosti podle našeho šetření nedopustil. Otázkou je, co dělal v průběhu těch pěti let, kdy nemáme žádný nahlášený případ,“ uvedla Musálková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín