KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Vjela na přejezd přímo před vlak

Zraněním devětatřicetileté řidičky a škodou za zhruba 180 tisíc korun skončila v pondělí odpoledne srážka motorového vlaku se Škodou Fabia.


Nehoda se stala krátce po 16:00 na železničním přejezdu nedaleko nádraží v Ropici na Frýdecko-Místecku. „Řidička vjela na přejezd v době, kdy se blížil vlak. Nestihla však místo opustit a vůz zachytila lokomotiva. Naštěstí narazil stroj do přední části vozu, a ten se tak jen vytočil mimo trať,“ popsal frýdecko-místecký policejní mluvčí Vlastimil Starzyk. Dodal, že žena si při nehodě poranila ruku, záchranáři ji odvezli do nemocnice. Její manžel, který byl spolujezdcem v havarovaném autě, vyvázl ze střetu bez zranění.

„V době nehody cestovalo ve vlaku, který jel směr Český Těšín, padesát cestujících. Těm se také nic nestalo,“ ujistil policejní mluvčí s tím, že trať byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Doprava na ní byla obnovena v 18:40.

Mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal uvedl, že ke střetu došlo na železničním přejezdu zabezpečeném pouze výstražnými kříži. „Škoda byla odhadnuta na 180 tisíc korun, z toho 90 tisíc byla škoda na vlaku a 90 tisíc na autě,“ doplnil.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín