KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Srážka autobusu s dodávkou zablokovala R48 na Český Těšín

Srážka autobusu s dodávkou zablokovala v pondělí ráno rychlostní silnici R48 na 58. kilometru mezi Dobrou a Horními Tošanovicemi ve směru na Český Těšín na Frýdecko-Místecku. Provoz byl v místě obnoven ve 12:00. Zraněni byli čtyři lidé.


Nehoda se podle policejní mluvčí Soni Štětínské stala okolo 04.00 v blízkosti Horních Tošanovic.

"Řidič dodávky zastavil u krajnice, vozidlo však zřejmě zasahovalo do jízdního pruhu, kde do něj narazil autobus s cestujícími," uvedla Štětínská.

Záchranáři na místě ošetřovali čtyři zraněné. Nejvážněji na tom je třiačtyřicetiletá žena, která byla po nehodě v bezvědomí a v nemocnici bojuje o život. „Zasahující lékař u ní zjistil poranění hlavy a mozku. Bylo nutné zajistit dýchací cesty postižené a její připojení k přístrojem řízené ventilaci. Pacientka byla transportována do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě,“ uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Další tři účastníci nehody byli při vědomí a jejich život nebyl bezprostředně ohrožen. „Jednalo se o desetiletou dívku s poraněním zad a horní končetiny, čtyřiatřicetiletou ženu s poraněním dolní končetiny a sedmačtyřicetiletého muže, který utrpěl poranění hlavy,“ řekl Humpl s tím, že dívka a žena byly převezeny do nemocnice, muž podepsal revers a záchranáři ho ponechali na místě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín