KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík na Karvinsku vjel do protisměru a čelně se srazil s kamiónem, dva mrtví

Dva mladí lidé ve věku 22 let zemřeli v pátek ráno na Karvinsku při čelní srážce osobního a nákladního automobilu. Další devatenáctiletá dívka je s těžkým poraněním v nemocnici. Silnice mezi Karvinou a Českým Těšínem byla uzavřená.


Osobní vůz řídil dvaadvacetiletý mladík. S ním cestovala stejně stará dívka a její o tři roky mladší kamarádka. Podle výpovědi řidiče nákladního vozu osobní automobil okolo 06.00 na rovném úseku mezi obcí Chotěbuz a částí Karviné Louky vjel do protisměru.

"Tvrdí, že se snažil řidiče upozornit troubením a blikáním světel. Ten ale nereagoval," řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková. Po nehodě kamión skončil mimo silnici. Řidič a spolujezdkyně, která pravděpodobně seděla na předním sedadle, utrpěli zranění neslučitelná se životem.

Silnice byla uzavřena

„Dvě zraněné osoby z auta byly mimo vozidlo, další zůstala zaklíněna. Hasiči započali s opatrným vyprošťováním zaklíněné osoby a zároveň u dvou osob z osobního automobilu prováděli oživovací pokusy. Taktéž následně u vyproštěné třetí osoby z osobního automobilu. Vše ve spolupráci se záchranáři,” doplnil mluvčí hasičů Petr Holub.

„Oba pacienti utrpěli mnohočetná, se životem neslučitelná poranění a lékař musel nakonec konstatovat jejich smrt. Třetí z účastníků nehody, devatenáctiletá žena, byla vyproštěna z vozidla při vědomí. Záchranáři ji ošetřili s poraněním hlavy a dolní končetiny. Vrtulník ji převezl do ostravské nemocnice,” uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Okolnosti tragické srážky kriminalisté zjišťují. Podle dechové zkoušky nebyl řidič nákladního vozu pod vlivem alkoholu.

Silnice spojující Karvinou s Českým Těšínem a směřující dál do Polska byla kvůli vyšetřování několik hodin uzavřená.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín