KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muže z Hodonínska nezabil metylalkohol, upil se k smrti

Muž z Hodonínska, který byl v polovině listopadu nalezen mrtvý ve svém domě, nezemřel na otravu metylalkoholem. Příčinou smrti byla otrava alkoholem. Potvrdily to laboratorní testy.


Muž popíjel alkohol ve velkém množství tak rychle, že jej jeho organismus nebyl schopen vstřebat. Ve středu to uvedla mluvčí policie Petra Vedrová. Hovořilo se o tom, že muž z Hodonínska by mohl být další obětí aféry spojené s prodejem alkoholu se smrtelnými hodnotami metylalkoholu.

V republice po jeho konzumaci zemřelo asi 40 lidí. Již při pitvě našli lékaři v těle muže stopy metylalkoholu. Další zkoumání ale ukázalo, že jeho koncentrace byla nízká a nezpůsobila smrt. V jeho domě se našlo větší množství alkoholu, nešlo ale o závadné destiláty jako v jiných případech.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

HULENOVÁ ALENA
* 5.5.1947 pohřešovaná

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín