KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Bývalý šéf litvínovské městské policie srazil autem muže, ten zemřel

Bývalý šéf litvínovské městské policie a krajský radní za sociální demokracii Martin Klika srazil v úterý večer na silnici I/13 mezi Mostem a Teplicemi čtyřiačtyřicetiletého muže, jenž na místě zemřel. Šlo o řidiče, který havaroval chvíli před Klikovým příjezdem a jenž se přes čtyřproudou komunikaci vypravil k čerpací stanici.


„Vozovku přejít nestihl, byl sražen projíždějícím vozidlem značky Škoda Octavia, které jelo ve směru od Bíliny do Mostu,“ uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Na vozidlech vznikla škoda 280 tisíc. Ani jeden z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu, u čtyřiačtyřicetiletého muže bude provedena pitva.

„Případ si přebrali kriminalisté. Ti do vyšetřování přiberou znalce z oboru dopravy. Okolnosti nehody, míra zavinění a příčina jsou předmětem dalšího šetření,“ dodala Světláková.

Známý krajský politik z funkcí zatím odstoupit nehodlá. „Je to hrozné, ale může se to stát každému, kdo sedne za volant. Nebyl jsem pod vlivem alkoholu, ani jsem nejel rychle. Dokonce mě před srážkou předjíždělo jiné auto. Kdybych před jízdou pil, okamžitě odstoupím. Za těchto okolností počkám na závěry vyšetřování,“ uvedl Martin Klika.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín