KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Nezletilý řidič u Litvínova ujížděl policii, zabil ženu v protijedoucím autě

Smrtí kolemjedoucí řidičky skončila pondělní honička nezletilého mladíka s policejní hlídkou u Litvínova. Mladík s kriminální minulostí a bez řidičského průkazu se v protisměru srazil s vozem, jehož řidička v úterý podlehla zraněním způsobeným při nehodě. Pronásledovaný je těžce zraněn. Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.


Nehoda se stala krátce před 21:00 na silnici I/27 u Litvínova. Řidič automobilu Škoda Octavia na sebe hlídku upozornil tím, že jel v Litvínově bez rozsvícených světel, poté zastavil u kruhového objezdu.

"Policisté, kteří jeli ve stejném směru, se proto rozhodli vůz zkontrolovat. Vyzvali řidiče k předložení dokladů. Řidič z vozu vystoupil, ale s policisty nekomunikoval a nespolupracoval. Náhle skočil do vozidla, to nastartoval a chtěl odjet," popsala Světláková. Policisté se mu v tom snažili zabránit. Řidič však přidal plyn a několik metrů je vlekl po vozovce, poté z místa ujel.

Policisté se ihned pustili za ním. "Dle zjištěných informací měl řidič ujíždět bez světel směrem k Záluží velkou rychlostí a přitom nebezpečně přejížděl z pravého pruhu do levého," uvedla mluvčí.

Řidič nereagoval na světelnou signalizaci policistů, která ho vyzývala k zastavení.

Řidička podlehla zraněním v nemocnici

"Náhle s vozidlem přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozem tovární značky VW. Řidička z VW utrpěla při nárazu těžké zranění a v nemocnici na následky zranění dnes zemřela," sdělila v úterý Světláková.

Mladík je hledanou osobou a policii je znám pro svou kriminální minulost. "Skončil s těžkým zraněním v ústecké nemocnici. Zda byl řidič ovlivněn návykovou látkou, bude předmětem dalšího šetření," uzavřela mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín