KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý řidič na Českolipsku boural s pěti dětmi ve voze

V Novém Boru na Českolipsku v neděli večer boural opilý řidič, který v autě vezl pět nepřipoutaných dětí. Celá osádka vozidla včetně dětí a dvou dospělých skončila v nemocnici, jedno z dětí převážel vrtulník do Liberce. Informoval o tom krajský policejní mluvčí Petr Kmínek.


Nehoda se stala na vjezdu do Nového Boru od Skalice. "Řidič přijíždějící z vedlejší ulice nedal přednost projíždějícímu autu. Navíc se ukázalo, že byl pod vlivem alkoholu," popsal mluvčí.

Nikdo z osob v autě nebyl zraněn vážně, přesto podle mluvčí Záchranné služby Libereckého kraje Lenky Markovičové jedno dítě transportoval vrtulník do liberecké nemocnice s otřesem mozku a zlomenou klíční kostí.

"Byli lehce zraněni i dva dospělí a další čtyři děti, ty ošetřili v českolipské nemocnici," dodala Markovičová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Liberec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín