KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muži ukradli dva mobily, hrozí jim dva roky vězení

Policie pátrá po dvojici mužů, kteří v prodejně ve Valašském Meziříčí 10. dubna ukradli dva mobilní telefony. Za to jim hrozí až dva roky ve vězení. Policie nevylučuje, že mají krádeží na svědomí víc.


Dva muži na záběrech průmyslové kamery přišli do prodejny kolem deváté hodiny ráno. Projevili zájem o mobilní telefony zn. Samsung Galaxy, které jim prodavačka ukázala.

Zatímco se věnovala dalšímu zákazníkovi, vyndali muži telefony z krabiček a dali je do kapes. Poté se slovy, že nemají dostatek eur, ale že se pro telefony hned vrátí, odešli. Do obchodu se však už nevrátili.

V prodejně zjistili krádež až druhý den a podle záznamů z kamer přišli na to, že je ukradli právě tito muži. Podle prodavačky jeden z mužů mluvil anglicky a druhý jiným jazykem, snad španělsky. Mladšímu bylo asi 30–35 let, druhý muž mohl mít kolem 50.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín