KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Běžel, mával kamarádovi ve vlaku a spadl pod vagón

Na srdečné rozloučení s kamarádem v odjíždějícím vlaku doplatil v pondělí odpoledne dvaatřicetiletý muž na nádraží ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku. Vagón zachytil jeho batoh s karimatkou a strhl muže pod vlak. Kola mu rozdrtila nohu.


„V pondělí před třetí hodinou odpoledne vystoupili ve Valašském Meziříčí z rychlíku Praha– Zvolen tři kamarádi ve věku 27 až 32 let z Nymburku. Když se vlak rozjel směrem na Vsetín, rozběhl se dvaatřicetiletý muž za vlakem a běžel současně s ním a mával při tom kamarádovi, který pokračoval vlakem dál,“ naznačila průběh nešťastné události mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

„Běžící muž si počínal velmi neopatrně, běžel příliš blízko vlaku a na to doplatil. Na zádech měl totiž krosnu a na ní upevněnou karimatku, o kterou vlak zachytil a stáhl ho na koleje. Nešťastník tak spadl pod druhý vagón od konce vlaku a po projetí rychlíku zůstal ležet na kolejích,“ dodala mluvčí.

Přítomní svědci ihned kontaktovali záchrannou službu, která přijela na místo a rozhodla o leteckém transportu muže, který utrpěl devastující poranění nohy, do ostravské nemocnice.

Strojvedoucí, průvodčí ani vlakvedoucí v rychlíku pád muže pod vlak nezaznamenali. „Rychlík byl zastaven až v Horní Lidči, kde jsme provedli u strojvedoucího dechovou zkoušku, která byla negativní,“ uzavřela Javorková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín