KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Dva devítiletí kluci zmlátili na hřišti staršího školáka

Doslova šok musel zažit teprve 11letý školák z Chomutova, kterého ve středu v sídlišti Písečná bezdůvodně napadli dva devítiletí kluci. Na chlapce zaútočili, když si hrál se svou kamarádkou.


„Dva asi devítiletí chlapci ho znenadání a bez varování povalili na zem a bili ho hlava nehlava. Poté rychle zmizeli,“ přiblížil Právu incident mluvčí chomutovských strážníků Vladimír Valenta.

Napadený chlapec nezpanikařil a okamžitě vběhl do nejbližšího obchodu, kde událost vylíčil prodavačce. Ta neprodleně vytočila linku městské policie. „Když dorazila hlídka, byl školák při vědomí, ale omdléval a klepal se. Strážníci proto přivolali záchrannou službu. Poté se jim podařilo kontaktovat jeho matku, ta se okamžitě dostavila na místo a v sanitce svého syna doprovodila do nemocnice,“

Strážníkům se zásluhou svědků podařilo zjistit, kdy bydlí jeden z útočníků. „Jeho matka potvrdila, že její syn je právě někde venku, ale neví, kde. Po několika minutách volala na linku 156 a veliteli směny řekla, že její syn o incidentu ví, ale že se prý agrese se nedopustil on, ale jeho kamarád,“ dodal mluvčí.

Případ byl předán k dořešení na sociální odbor chomutovského magistrátu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín