KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kradu, abych uživila svých šest dětí, tvrdila zlodějka strážníkům

Kvůli tomu, aby uživila svých šest dětí, krade opakovaně v různých obchodních centrech třicetiletá žena z Olomouce. Alespoň to tvrdila olomouckým strážníkům, kteří ji zadrželi ve středu odpoledne po jejím posledním skutku, který spáchala v obchodním domě Duha na Pavelčákově ulici.


„Procházející hlídka spatřila na Pavelčákově ulici muže, který se snažil dostihnout běžící ženu držící v ruce igelitovou tašku. Strážníkům byla již dobře známou. Na autobus určitě nespěchala. Na útěk se tentokrát dala poté, co v prodejně sebrala do tašky drogistické zboží v celkové hodnotě 720 korun,“ řekla Právu ve čtvrtek mluvčí Městské policie v Olomouci Magda Václavíková.

Žena byla podle ní přistižena letos při krádeži již pošesté. V posledním případě se přitom snažila hrát na city strážníků. „Na otázku, proč si takto nezákonně počíná, jim odpověděla: ‘Musím uživit svých šest dětí. Odcizené zboží prodám a za peníze koupím dětem jídlo’,“ uvedla mluvčí.

Strážníci předali ženu, která už byla v posledních třech letech odsouzena za trestný čin krádeže, k dalšímu řízení policistům z místně příslušného oddělení. „Hrozí jí až dva roky vězení,“ řekl Právu policejní mluvčí Michal Pižurin.


(Zdroj: Krimi Zprávy Olomouc)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín