KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

O co ti jde, zeptal se drzý zloděj čerpadlářky a bez placení ujel

Nemalou dávkou drzosti disponuje zatím neznámý řidič, který se svým vozem značky Ford Mondeo přijel natankovat v neděli v podvečer na čerpací stanici na Přerovské ulici v Olomouci. Ujel bez zaplacení a málem přitom ještě přejel čerpadlářku.


„Muž nejprve do auta natankoval pohonné hmoty za více než 1 700 korun a chystal se odjet bez zaplacení.

„V tu chvíli k němu přistoupila žena, která je na čerpací stanici zaměstnána jako obsluha, a žádala jej o zaplacení,“ popsala Právu počátek incidentu olomoucká policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Muž poté podle ní chytil čerpadlářku za ramena a se slovy „o co ti jde“ ji odstrčil tak, že žena upadla na zem.

"Přesto se pokusila dále bránit muži v odjezdu tím, že se postavila k vozidlu. Muž však na její výzvy a reakce nereagoval a z prostoru stanice odjel,“ uvedla mluvčí.

Ke zranění ani k žádné další škodě nedošlo. Po zloději nyní policisté pátrají.


(Zdroj: Krimi Zprávy Olomouc)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín