KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík v Ústí nad Labem serval šestileté dívce náušnice z uší

Šestiletá holčička přišla o náušnice, když si v Ústí nad Labem v úterý vpodvečer hrála před domem. Přišel k ní mladík, náušnice jí strhl z uší a utekl směrem do ubytovny nedaleko chemičky Spolchemie. Tam ho zadrželi policisté.


Na místo nejprve dorazili městští strážníci, které zavolal otec dívky. "Hlídka vyjela z důvodu oznámení muže, který uvedl, že jeho šestiletá dcera si hrála před domem s ostatními dětmi, kde byla přepadena neznámým mužem romské národnosti,“ uvedla mluvčí ústeckých strážníků Martina Sochorová.

V nedaleké ubytovně mladíka dopadli policisté.

„Vzhledem k tomu, že se jedná o mladistvého, nebudeme k případu poskytovat žádné další informace,“ řekla Právu policejní mluvčí Zuzana Najmanová s tím, že ukradené náušnice byly z bílé bižuterie a měly hodnotu zhruba 200 korun.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín