KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Ústí nad Labem zachránili psa z kanálu, zřejmě ho tam někdo hodil

Městští strážníci v Ústí nad Labem zachránili v pátek psa ze sedmimetrového hlubokého kanálu. Pro potlučené zvíře se museli policisté slanit, poté putoval k veterináři a do útulku. Pravděpodobně mu někdo do problémů pomohl, podle své mluvčí Martiny Sochorové strážníci pochybují, že by pes do kanálu skočil sám.


„Paní se procházela s fenou na cestě za zastávkou Krušnohorská na Severní Terase, kde uslyšela štěkání pejska v kanálu hlubokém přibližně sedm metrů. Zavolala proto na operační středisko městské policie,“ uvedla Sochorová.

Poté se rychle rozběhla záchranná akce. Na místo vyrazila skupina operačního zásahu městských policistů, která se díky slaňovací technice dostala do kanálu a pejska na laně vytáhla.

Podle Sochorové je pes nejpíše kříženec retrívra. Po vytažení vypadal hubeně, byl trochu potlučený a hodně vystrašený. Hlídka ho odvezla k veterináři, kde ho ošetřili, pak zamířil do útulku na Severní Terase.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín