KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Autobus MHD v Ústí vyjel na chodník a zabil chodce

Tragický následek měla ve středu krátce před půl osmou ráno dopravní nehoda v Masarykově ulici nedaleko zimního stadionu v Ústí nad Labem. Autobus MHD jedoucí směrem do Chlumce tam srazil 60letého muže jdoucího po chodníku, ten na místě zemřel.


Zatím není jasné, co bylo příčinou nehody. Autobus vyjel z vozovky až na chodník, na místě zůstalo několik uražených dopravních značek.

„Řidič linky číslo 11 městské hromadné dopravy srazil muže ročník narození 1950 jdoucího po chodníku. Příčina nehody je zatím v šetření,“ řekla ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová s tím, že policisté u řidiče na místě provedli dechovou zkoušku, která byla negativní.

Řidič byl po nehodě značně psychicky otřesen a na místo byl přivolán policejní psycholog. „Nemám žádné zprávy, co by mohlo být příčinou nehody, nevím, že by řidič byl nějak zdravotně indisponován,“ řekl Právu ředitel ústeckého dopravního podniku Tomáš Kraus.

Policie na místě řídí dopravu a nehodu vyšetřuje. Kriminalisté také hledají svědky nehody a zejména pasažéry z autobusu, kteří zmizeli. „Než přijela policie, všichni cestující do jednoho po nehodě z místa odešli. Žádáme všechny, aby zavolali na linku 158, a pomohli tak k řádnému objasnění této tragické dopravní nehody,“ dodala Hyšplerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín