KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Vrtulník letěl pro zraněného koloběžkáře

Vrtulník českobudějovické Letecké záchranné služby musel ve čtvrtek kolem jedné odpoledne transportovat těžce zraněného koloběžkáře, který havaroval na asfaltové silnici u Bližní Lhoty nedaleko Horní Plané na Českokrumlovsku. O vážné nehodě muže se dozvěděli první záchranáři horské služby a okamžitě vyrazili na místo.


„Během jízdy na rovince najel na kámen, prorazil přední pneumatiku a přepadl přes řídítka. Přestože dopadl na hladký asfalt, utrpěl otevřenou zlomeninu levého předloktí, vyrazil si dva zuby a přes nos měl krvácející tržnou ránu,“ popsal Právu nehodu Václav Cypro, z Horské služby na Šumavě.

Dodal, že mezitím, co muži poskytovali základní ošetření, dorazil na místo i vůz záchranky z Volar a po chvíli přistál silnice vedle i vrtulník z Českých Budějovic. Jeho posádka koloběžkáře transportovala k dalšímu ošetření do krajské nemocnice v Budějovicích.

„Vyzývám návštěvníky hor, aby věnovali při jízdě na jakémkoliv dopravním prostředku pozornost povrchu cesty nejen na těžkých horských cestách, ale i na obyčejných asfaltkách. Zároveň je žádám, aby používali ochranné pomůcky, tedy přilby, rukavice či loketní a kolenní návleky,“ uvedl náčelník Horské služby na Šumavě Michal Janďura.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín