KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Útočník v Českých Budějovicích polil mladou ženu na přechodu žíravinou

Zatím neznámý útočník polil ve středu odpoledne na přechodu pro chodce v Českých Budějovicích mladou dívku žíravinou. Ta skončila s poleptanýma nohama v českobudějovické nemocnici.


„Ve středu třicet minut po čtvrté hodině odpolední došlo na přechodu pro chodce před obchodním centrem IGY na křižovatce ulic Pražská – Pekárenská v Českých Budějovicích k závažné události. Neznámý pachatel tam potřísnil žíravou či leptavou látkou procházející mladou ženu,“ sdělila Právu mluvčí českobudějovické policie Regina Tupá.

Poznamenala, že žena muže neviděla, protože ji postříkal, nebo polil leptavou látkou zezadu a pak zřejmě rychle odešel. Dívka musela být převezena do českobudějovické nemocnice.

Podle Tupé se jedná o zcela ojedinělý případ, který se v Českých Budějovicích ještě nikdy nestal, a kriminalisté kladou na pátrání velký důraz. Zjišťují také pohnutky, které mohly útočníka k tak nesmyslnému činu vést.

„Zjišťujeme zatím všechny okolnosti případu a žádáme veškeré svědky, aby volali na linku 158,“ dodala Tupá.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín