KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Čtyřčlenná rodina se v Kaplici přiotrávila oxidem uhelnatým

V sobotu dopoledne vyráželi záchranáři z Kaplice a Českého Krumlova do rodinného domku v Kaplici, kde se podle hlášení nacházely tři osoby v bezvědomí. Podle prvních zjištění se lidé přiotrávili oxidem uhelnatým.


Z čtyřčlenné rodiny, která v domku žila, byla po příjezdu záchranářů na místo při vědomí pouze nejmladší devatenáctiletá dcera. Další tři osoby - otec, matka a starší dcera - byly stále v bezvědomí.

Po následném odvětrání místnosti se začali probouzet, přetrvávaly však u nich drobné potíže. V nejzávažnějším stavu byl otec, který byl následně převezen na interní oddělní Nemocnice České Budějovice.

Příslušníci HZS na místě zjišťují, co bylo zdrojem úniku oxidu uhelnatého.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín