KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Dvojice reklamovala boty, Vietnamec na ně vytáhl nůž

Svérázný způsob řešení reklamace vadných bot zvolil v úterý vietnamský prodejce v obchodě s textilem v Českých Budějovicích. Mladá žena s přítelem tam přinesli zakoupené boty za 190 korun, ale obchodník na ně vytáhl kuchyňský nůž.


Kolem jedenácté hodiny šla hlídka strážníků po Lannově třídě, když je oslovila mladá žena poté, co vyběhla z obchodu s textilem. Mužům zákona řekla, že je s přítelem napadl prodavač kuchyňským nožem. Když hlídka vešla do obchodu, prodavač již nůž ukryl pod pultem.

Před příjezdem přivolaných policistů žena s manželem strážníkům popsali, jak reklamovali vadnou obuv. Jejich reklamace nebyla do 30dnů vyřízena, a proto požadovali vrácení 190 korun.

„To měl prodavač odmítnout a následně vzít do ruky nůž s dlouhou čepelí, kterým se měl oba manžele snažit zastrašit. Celému jednání měla navíc přihlížet i mladá svědkyně,“ řekl mluvčí policie Václav Sup. Případem se nadále zabývají policisté.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín