KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Fabia vjela do protisměru, kamión uhnul a skončil v příkopu

V příkopu u silnice za obcí Chlumec na Vltavotýnsku skončil po srážce s osobním vozidlem Škoda Fabia v pondělí před devátou hodinou ráno nákladní automobil převážející suť. Oba řidiči utrpěli zranění a skončili v nemocnici.


„Jednašedesátiletý řidič osobního vozidla Škoda Fabia jel od Českých Budějovic směrem na Týn nad Vltavou a za obcí Chlumec se dostal zatím z neznámých příčin do protisměru, kde bočně narazil do nákladního vozidla tovární značky Man,“ sdělila Právu mluvčí českobudějovické policie Regina Tupá.

Dále uvedla, že 52letý řidič nákladního vozidla se snažil zabránit čelnímu střetu s osobním autem a strhl volant vpravo do příkopu.

Jak upřesnila mluvčí jihočeské záchranky Petra Kafková, řidič osobního vozidla utrpěl středně těžké poranění kyčle a ruky. Řidič kamiónu vyvázl ze srážky s lehčím poraněním hlavy a nohy. Oba převezli záchranáři do nemocnice. Na místě nehody zasahovali i hasiči a uzavírka vozovky potrvá minimálně do půl druhé odpoledne.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín