KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž na Českobudějovicku zemřel při srážce čtyř aut

Jeden mrtvý, dva těžce a jeden lehce zraněný. Takové jsou následky srážky čtyř aut, která se stala v pondělí po dvanácté hodině na silnici první třídy číslo tři za Českými Budějovicemi směrem na Český Krumlov.


„Nehodu pravděpodobně způsobil řidič Peugeotu 206, který vjel do protisměru. Tam narazil do Škody Felicie. Škodovka se dostala do opačného jízdního pruhu, kde se střetla s dalším peugeotem a fiatem,“ popsala Právu nehodu mluvčí českobudějovické policie Regina Tupá.

Poznamenala, že na místě nehody zemřel řidič peugeotu, který přejel z neznámých příčin do protisměru, a těžká zranění utrpěli dva cizinci ve fiatu.

Na místě zasahoval také vrtulník záchranné služby. Havárie se stala před Kamenným Újezdem a přes něj také vedla až do čtrnácté hodiny objížďka.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín