KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Sexuchtivý bankovní úředník zpronevěřil 12 miliónů

K podvodům v celkové výši kolem dvanácti miliónů korun vedly sexuální touhy 40letého bankovního úředníka z Českých Budějovic. Ohromnou sumu podle policie utratil během necelých tří let v nočních klubech za prostitutky a alkohol. Celkem si tak mohl užít s 2400 ženami ve vířivce, jedna takto strávená hodina s lehkou děvou totiž přijde na 5000 Kč.


„Muž převáděl peníze, které mu svěřili klienti, aby je uložil na termínovaný vklad, na svůj účet. Podle našeho zjištění většinu z částky 12 miliónu korun utratil za intimní služby,“ sdělil Právu mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner s tím, že muži nyní hrozí za podvod až deset let vězení.

Úředník utratil v nočních klubech týdně sta tisíce korun a byl vyhlášeným klientem. Muž nešetřil na alkoholu ani lehkých ženách. „Samozřejmě, že mohl za noc utratit i několik desítek tisíc korun. Zřejmě si objednával i nadstandardní služby, například několik dívek do vířivky najednou a podobně,“ sdělil Právu dobře informovaný zdroj, který poměry v českobudějovických nočních klubech zná.

Dále poznamenal, že hodně peněz stál muže i alkohol. „Jedno šampaňské stojí tři tisíce korun, přičemž jej určitě objednával několika dívkám, takže jen za něj mohl utratit za noc třeba i třicet tisíc. Jeden panák vyjde téměř na pět set a také několik set stojí drinky,“ konstatoval zdroj.

Jak se Právu podařilo zjistit, rozjetý úředník, který má problémy s alkoholem po několika skleničkách, zval i kamarády a na peníze nehleděl. „Je jisté, že musel utrácet i za známé,“ míní zdroj z českobudějovického nočního klubu.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín