KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Šestatřicetiletý řidič z Vrchlabí nadýchal 4,2 promile

Šestatřicetiletý muž z Vrchlabí skončil v neděli po páté hodině odpoledne na královéhradecké záchytce. Nechali jej tam převést policisté poté, co jako řidič osobního vozu Škoda Felicia při dechové zkoušce nadýchal 4,2 promile alkoholu. Letos to je nejvíc ze všech dosavadních 82 případů řízení pod vlivem alkoholu, které policisté odhalili v okrese Hradec Králové.


„Tohoto řidiče rekordmana zastavili policisté v neděli v Koutníkově ulici. Přístroj motoristovi naměřil 4,2 promile alkoholu v dechu, při následující dechové zkoušce pak řidič nadýchal dokonce 4,22 promile,“ uvedla policejní mluvčí Anna Pešavová.

V pondělí bylo muži sděleno podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. „Policistům se přiznal, že pil přes noc na neděli a ještě v neděli ráno. Navíc si předtím, než ho muži zákona zastavili na benzínce v Hradci, koupil dvě desetistupňová piva, která na místě vypil,“ pokračovala Pešavová.

Od počátku letošního roku zaznamenali policisté na Hradecku 82 případů řízení pod vlivem alkoholu. Za stejné období loňského roku to bylo dokonce 112 případů. „Za celý rok 2010 se přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky dopustilo 137 řidičů, z toho byli z devadesáti procent viníky muži,“ uzavřela Pešavová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín