KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Hradci Králové byl v autě při servisní prohlídce nalezen podezřelý předmět

Policisté, hasiči i záchranáři se ve čtvrtek po poledni sjeli do královéhradecké Pouchovské ulice kvůli podezření, že na místě byl nalezen nástražný systém a hrozí nebezpečí výbuchu.


„Technik z místního autoservisu po zdvižení vozidla na hever zjistil, že se v autě nachází podezřelý předmět. Okamžitě zavolal policii a následně se rozběhla obvyklá bezpečnostní opatření,“ informovala Právo mluvčí hradeckého policejního ředitelství Ivana Ježková.

Na místo se dostavil pyrotechnik policejního prezídia, vyjmul předmět z vozidla a předběžně zjistil, že nejde o akutní nebezpečí exploze.

„Předmět bude podroben zkoumání, zatím nelze říci, oč přesně jde. Byly ale zahájeny úkony pro zjištění, zda nejde o spáchání trestného činu obecného ohrožení,“ řekla mluvčí.

Policie spolu s hasiči provedla evakuaci asi třiceti lidí z okolních domů. „Vzhledem k tomu, že v těsné blízkosti je také základní škola, provedli jsme i tam nebytná opatření,“ dodala Ježková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín