KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Nebrzdící kamión projel polem s kukuřicí a narazil do budovy firmy

Do budovy firmy narazil v úterý ráno řidič, který s kamiónem sjížděl mohelnický kopec na rychlostní komunikaci R35 z Hradce Králové do Mohelnice. Utrpěl při tom vážná zranění, s nimiž byl vrtulníkem dopraven do nemocnice.


„Kamión projel nouzový pruh, dále projel polem s kukuřicí, prorazil plot a narazil do přízemní budovy. Řidič zůstal v kabině vozidla zaklíněn, hasiči jej vyprostili a předali záchranné službě, která na místo přiletěla vrtulníkem,“ informovala Právo mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

V průběhu likvidačních prací hasiči podle ní odpojili autobaterii a průzkumem zjistili, že unikly provozní kapaliny na betonovou podlahu. Do půdy se však nedostaly. Na místo se dostavil statik a majitel porušeného objektu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín