KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policisté zadrželi pedofila, který v Hradci osahával školáky

Královéhradečtí policisté zadrželi v úterý 23letého muže, na něhož upozornili rodiče osmileté dívky, kterou mladík údajně osahával. Muž se při výslechu doznal k dalším 13 případům obtěžování dětí mladších 15 let. V minulosti byl za tuto činnost již odsouzen. Nyní si vyslechl obvinění a byl vzat do vazby.


„Malá slečna se rodičům naštěstí hned svěřila, že ji poblíž školy osahával nějaký muž. Rodiče na nic nečekali a vše oznámili policistům. Ti okamžitě po muži začali pátrat,“ uvedla mluvčí královéhradeckých policistů Ivana Ježková.

Během pátrání policisté zjistili, že muž obtěžoval ještě 11letou dívku, která navštěvuje stejnou školu jako první dívka. Po navázání spolupráce s danou základní školou se kriminalistům podařilo v úterý v její blízkosti pachatele dopadnout. Třiadvacetiletý muž si ještě téhož dne vyslechl obvinění ze spáchání zločinu pohlavní zneužití.

Během výslechu se muž přiznal ještě k dalším 13 případům, kdy v Hradci Králové osahával dívky a chlapce mladší 15 let. Podle slov policejní mluvčí soudce ve čtvrtek akceptoval návrh na jeho vzetí do vazby.

„Z tohoto důvodu prosíme rodiče, kteří by měli od svých dětí jakékoliv poznatky o tom, že je na Moravském předměstí nebo v blízkosti ulice Hradecká v Hradci Králové osahával nebo hladil cizí muž ve věku 20 – 30 let střední postavy, aby nám tyto informace předali. Pomohou tím v rozkývání a objasňování trestné činnosti zadrženého muže,“ uvedla mluvčí.

Zadržený muž byl již v minulosti za stejný čin odsouzen Okresním soudem v Havlíčkově Brodě. Soud mu nařídil ochrannou ústavní sexuologickou léčbu, kterou muž absolvoval. Nyní mu hrozí až osm let za mřížemi.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín