KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Srážka s bagrem skončila lehkým zraněním

K dopravní nehodě, která částečně omezila provoz mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, došlo v pondělí 24. října po sedmé hodině ranní na výjezdu z Pardubic nedaleko Ohrazenic. Mladý řidič vozu Škoda Octavia narazil do bagru - ze zdemolovaného auta vyvázl s lehkým zraněním.


"Sedmadvacetiletý řidič osobního vozidla zezadu narazil do před ním jedoucího bagru. Po nárazu zůstala obě vozidla stát v jízdním pruhu směrem na Hradec Králové," informoval o nehodě mluvčí pardubické policie Jozef Bocán.

Řidič osobního vozidla si z události odnesl lehké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice, řidič bagru vyvázl nezraněn. Dechové zkoušky na přítomnost alkoholu byly u obou řidičů negativní, škoda byla předběžně vyčíslena na více než 200 tisíc korun. Poškozena byla obě vozidla a protihluková stěna.

Provoz byl na frekventované komunikaci plně obnoven před devátou hodinou ranní. Příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou v tuto chvíli předmětem dalšího šetření.


(Zdroj: Krimi Zprávy Pardubice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín