KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kvůli prasklé kolejnici u Semtína vykolejil vlak

Krátce před čtvrteční půlnocí vykolejil osobní vlak na frekventované trati mezi Pardubicemi a Hradcem Králové poblíž stanice Semtín. Vlak se rozjížděl ze zastávky, proto měl malou rychlost a koleje opustila jen jedna náprava lokomotivy.


Nikdo z přibližně dvou desítek cestujících nebyl zraněn, do zastávek Rosice nad Labem a Pardubice je odvezl autobus, který by na místě za necelou půlhodinu.

Autobusy nahrazují vlaky na této trati po celé páteční dopoledne.

„Příčinou nehody byl lom kolejnice,“ řekl mluvčí Drážní inspekce Zdeněk Neusar.

Další vyšetřování by mělo upřesnit, zda technickou závadu způsobila vada materiálu nebo zanedbaná údržba. Opravy a údržby na této trati se ale prováděly v tomto týdnu v pondělí a v úterý, kdy cestující museli snášet výluky každý den od osmi ráno do dvou odpoledne.


(Zdroj: Krimi Zprávy Pardubice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín