KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž se po pěti letech přiznal k vydírání

Až po pěti letech se policistům přiznal pětadvacetiletý muž z Pardubicka k tomu, že se zbraní v ruce vydíral svou přítelkyni. Událost vyšla najevo letos v září při hlavním líčení před hradeckým soudem, kde poškozená žena vypovídala jako svědek k jiné násilné trestné činnosti.


V průběhu prosince 2006 v obci poblíž Nechanic na Královéhradecku muž vydíral o rok starší družku pomocí vzduchové pistole. „Na schodech do bytu, kde v té době společně bydleli, se nejprve se ženou pohádal a následně jí k hlavě přiložil zbraň s výhrůžkou, že jestli odejde, tak ji zabije,“ řekla Právu královéhradecká policejní mluvčí Anna Pešavová.

Muž dnes tvrdí, že v době spáchání trestného činu byl opilý. „Prý vypil asi patnáct desetistupňových piv a nějakou kořalku. Podle svých slov použil při činu vzduchovku na diabolky, kterou koupil někdy v roce 2006 v prodejně v Pardubicích za 1200 korun,“ uvedla mluvčí.

Muž se doznal a svého jednání lituje. Na začátku listopadu ho policejní komisař obvinil z trestného činu vydírání. Jelikož spáchal trestnou činnost v roce 2006, je případ posuzován podle trestního zákona, který platil do 31. prosince 2009. „Obviněný je vyšetřován na svobodě a hrozí mu, že skončí ve vězení až na osm let,“ dodala Pešavová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Pardubice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín