KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilá dívka vypadla ze šestého patra

Bujará víkendová oslava málem skončila obrovskou tragédií. Parta mladých lidí v jednom z bytů ve Sladkovského ulici v Pardubicích silně popíjela alkohol. S přibývajícím počtem vypitých lahví se jednadvacetileté dívce udělalo špatně a kamarádi ji uložili do vedlejšího pokoje a pokračovali v zábavě.


„Vůbec netušili, co se stane. Dívka poté, co se probrala, přišla k oknu a ze šestého patra vypadla na zem. Měla štěstí, že v tu chvíli tudy šli dva lidé, kteří si jí všimli a přivolali záchranku. Těžce zraněná dívka byla převezena do nemocnice,“ uvedla Právu policejní tisková mluvčí Eva Maturová.

Parta mladých lidí se o pádu své kamarádky dověděla až ve chvíli, kdy zaregistrovala záchranku pod okny bytu. „Kriminalisté nyní zjišťují, za jakých okolností dívka z okna vypadla a zda na pádu nemá podíl druhá osoba,“ upřesnila Maturová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Pardubice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín