KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Havířově uhořel bezdomovec

Smrtí 46letého bezdomovce skončil v úterý odpoledne požár v objektu garáží na ulici Železničářů v Havířově. Proč začalo ve zdevastovaném objektu hořet, zjišťuje policie.


K ohni nedaleko vlakového nádraží došlo po 13. hodině. „Jednalo se o místo, kde se zdržují bezdomovci,“ potvrdila karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková. Podle informací Práva bylo v době požáru na místě více lidí, jak se ale oheň rozšířil, až na jednoho se rozutekli.

Policie nyní zjišťuje, proč k požáru došlo. „Na místo byl povolán chemik a psovod, který je specialistou na vyhledávání stop v požářišti, neboť je nejasná příčina požáru,“ doplnila Viačková s tím, že policisté se snažili zjistit informace o ohni od osob, které měly být v době požáru na místě. Všechny ale byly v podnapilém stavu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín