KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Oháněl se nožem, pak se ukryl před policisty v úložném prostoru postele

Moravskoslezští kriminalisté vypátrali a zadrželi muže, který při hádce kvůli penězům v Havířově na Karvinsku bodl svého známého. Když policisté přišli podezřelého hledat do jednoho z ostravských bytů, byl schovaný v úložném prostoru postele. V sobotu jej obvinili z vydírání.


O případu informovala policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Jak řekla, zločin se stal ve čtvrtek kolem 17.30 na ulici před domem v Havířově. „Samotnému ataku měla předcházet verbální rozepře a spor o peníze, následovat měly výhružky zabitím a podezřelý 46letý muž měl 36letému poškozenému způsobit bodné poranění. Poškozený muž byl vážně zraněn a převezen do nemocnice,“ popsala Holčáková.

Kriminalisté brzy zjistili, že podezřelý by se mohl ukrývat v jednom z ostravských bytů. Tam jej v pátek večer zadrželi. „Muž zřejmě hledal úkryt před policisty v úložném prostoru postele, navíc na posteli seděly děti. Nicméně pro zkušené krajské kriminalisty to byl impuls ke kontrole místa,“ uvedla s tím, že s podobným úkrytem se nesetkali poprvé.

Jak dále sdělila, po vyhodnocení důkazů a výpovědi svědků v sobotu kriminalisté podezřelého obvinili ze zločinu vydírání. „Vzhledem k trestní minulosti muži hrozí trest odnětí svobody od pěti do dvanácti let,“ doplnila. Vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín