KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Z vraždy muže v Havířově obvinili policisté jeho známého

Z vraždy 51letého muže, která se stala 3. října v Havířově, policisté obvinili jeho o tři roky staršího známého. Obviněný skončil ve vazbě. Ve středu to sdělila mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.


Zločin se stal v bytě oběti. „Obviněný 51letého muže nejprve slovně a poté fyzicky napadl. Rozepři předcházela konzumace alkoholu. Pachatel muže usmrtil kombinovaným mechanismem – při fyzickém napadení mu tlakem znemožnil pohyb hrudníku a překrytím dýchacích otvorů mu znemožnil dýchání,“ informovala Štětínská.

Oznámení o tom, že v jednom z bytů v Havířově je mrtvola, policisté přijali 6. října. „Dohledávání lidí, kteří se v bytě pohybovali, a známých zemřelého, nebylo vůbec jednoduché. Jednalo se v nejednom případě o osoby, které se nezdržují na oficiálních uvedených adresách. Kriminalisté měli za sebou kus práce, když je získané informace dovedly k jistému muži,“ popsala mluvčí s tím, že se následně potvrdilo, že pachatelem by mohl být právě vytipovaný muž.

„Krajští kriminalisté minulý týden obvinili 54letého muže z Karvinska z trestného činu vraždy. Na případu i nadále intenzivně pracují. Obviněný je nyní ve vazbě. S poškozeným se znal,“ dodala Štětínská.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín