KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pacientovi s rakovinou někdo přinesl zbraň, zastřelil se na lůžku

Policisté v Havířově vyšetřují sebevraždu pacienta, který se zastřelil na jednotce intenzivní péče v místní nemocnici. Muž trpěl pokročilým stadiem rakoviny. Kriminalisté zjišťují, jak se zbraň do nemocnice dostala, protože 44letý muž nebyl schopen si ji donést sám.


Případ se stal sice už 9. září, policie o něm ale informovala teprve nyní. „Pacient byl legálním držitelem této zbraně,“ uvedla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková. Dodala ale, že kriminalisté nyní zjišťují, kdo mu zbraň přímo k posteli donesl.

Manželka to podle policie popřela. „Případ vyšetřujeme pro podezření z trestného činu účast na sebevraždě. Pokud bychom to někomu prokázali, hrozilo by mu až tři roky odnětí svobody,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín