KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Podvodníci ve Zlíně posílají složenky na falešné pokuty

S novou fintou vyrukovali vychytralí a drzí podvodníci ve Zlíně. Lidem posílají složenky a chtějí od nich zaplatit pokuty za přestupky, které se nikdy nestaly.


„Dosud neznámí podvodníci se od občanů snaží podvodně vylákat různé finanční částky. Nově se o to ve Zlíně pokouší takovým způsobem, že do domácností zasílají ručně nadepsané obálky bez zpětné adresy, ve kterých se nacházejí poštovní poukázky typu A s nadpisem ‘POKUTA’,“ informovala Lucie Javoříková z Krajského ředitelství Policie ČR Zlínského kraje.

Do dnešního dne policisté evidují celkem tři osoby, kterým tato obálka se složenkou skončila v jejich poštovní schránce. Ke smůle pachatele však ani jeden z adresátů uvedenou finanční částku na daný účet nezaslal.

Policisté se domnívají, že takto oslovených „pachatelů přestupků“ bylo mnohem více. Vyzvali proto občany, kteří obálku s výzvou k zaplacení „pokuty“ a složenkou obdrželi, aby částku v žádném případě neplatili. Doporučují obrátit se na policisty z Obvodního oddělení Policie ČR Zlín nebo na jinou policejní služebnu v místě bydliště.


(Zdroj: Krimi Zprávy Zlín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín