KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Matka miminko uchránila, únoskyně je na psychiatrii

V psychiatrické léčebně v Kroměříži skončila mladá žena, která se ve Zlíně pokusila unést miminko v kočárku. Incident se stal ve čtvrtek po poledni na Jižních Svazích ve Zlíně. Mladou maminku podivná žena oslovila na trolejbusové zastávce na ulici Česká na sídlišti Jižní Svahy, kam ji sledovala už od jejího domu.


Maminka prožívala okamžiky nepředstavitelného strachu v okamžiku, kdy se s ní cizí žena začala tahat o kočárek se sedmiměsíčním dítětem a vřískala: „Máte krásné děcko, já si ho vezmu.“

Zjistit totožnost nemocné ženy se kriminalistům podařilo zjistit již o víkendu.

„Jde o ženu, která je psychicky nemocná a je částečně zbavena svéprávnosti. Proto nebylo zahájeno trestní stíhání, ale zajistili jsme její okamžitý převoz do psychiatrické léčebny,“ řekla v pondělí tisková mluvčí krajské policie ve Zlíně Jana Bartíková.

Maminka byla v šoku a kočárek cizí ženě vytrhla z rukou. Podezřelá žena ji pak sledovala v trolejbuse až na ulici Gahurovu. Policisté se pak o případu dověděli až po oznámení zcela nezaujaté osoby, která se o věci dočetla na Facebooku.

Varování před možnou únoskyní pak ve Zlíně vyvolalo rozruch. Policie z okolností případu analyzovala, že pachatelka má zájem výhradně o nemluvňata v kočárech. Na zastávce, kde k incidentu došlo, byli totiž i lidé s tříletým dítětem, kterého si ale atakující žena nevšímala.


(Zdroj: Krimi Zprávy Zlín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín