KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý řidič ujížděl ze Zlína, skončil v zábradlí mostu

Několik chodců a dalších řidičů ohrožoval velmi nebezpečnou a agresivní jízdou těžce opilý řidič, kterého se v noci snažily zastavit policejní hlídky na Zlínsku. Na pokyn u tržnice ve Zlíně nezastavil, z krajského města ujížděl až do nedalekých Bohuslavic. Vrazil do zábradlí mostu.


„V noci na středu policisté zasahovali v Bohuslavicích u Zlína. Zběsilá a velmi nebezpečná jízda těžce opilého řidiče tam skončila, když jednadvacetiletý muž nezvládl odbočení a narazil do mostu nad říčkou,“ řekla mluvčí krajského policejního ředitelství ve Zlíně Jana Bartíková.

Muže policisté v jednu hodinu v noci zastavovali u zlínské tržnice. Řidič však na jejich pokyn nereagoval, naopak přidal plyn a začal ujíždět. Podle hlídky muž ohrožoval několik chodců a navzdory dopravnímu značení přejížděl do protisměru.

„Je velké štěstí, že se nikomu nic nestalo,“ řekla Bartíková. Mladý řidič nadýchal rovné dvě promile alkoholu. Po vyšetření v nemocnici skončil v policejní cele.

„Prosíme případné svědky tohoto incidentu, zejména chodce, které řidič agresivní jízdou ohrozil, aby se ozvali na linku 158. Jejich svědectví bude důležité pro právní kvalifikaci. Zatím je tento řidič podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a hrozí mu vězení až na jeden rok,“ uvedla Bartíková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Zlín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín