KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Soud rozplétá vraždu manželů, jejichž těla se nikdy nenašla

Složitou kauzu vraždy manželů z Přerova z listopadu 2009 začal v pondělí rozplétat senát olomoucké pobočky Krajského soudu v Ostravě. Po ženě s mužem zůstaly v jejich rodinném domě jen krvavé stopy. Jejich těla se dosud nenašla.


Z dvojnásobné vraždy se zodpovídá bývalá manželka zavražděného muže Hana Nárožná (65) a jejich společný syn Pavel Nárožný (36). Oba však vinu od počátku popírají a před soudem to v pondělí znovu zopakovali. Případ bude soud projednávat až do pátku.

Tragédie se podle obžaloby měla stát mezi 7. a 8. listopadem 2009 v rodinném domě obětí v přerovské ulici U Žebračky. Matka se synem měli vniknout společně do domu a razantně muže s jeho manželkou napadnout. Způsobit jim tak měli masivní krvácení, oba na místě zemřeli. Těla poté naložili do osobního auta a odvezli na dosud neznámé místo.

„Stopy se pak sice pokusili zamést, ale to se jim úplně nepodařilo. V domě zůstalo velké množství krve a tu následně objevili kriminalisté,“ uvedla státní zástupkyně.

Ztracené manžele začali hledat policisté po oznámení rodiny, která své příbuzné postrádala.

Když vstoupili do jejich domu, našli velké množství krve. Po jejich tělech pátrali policisté měsíce a dodnes pátrání neuzavřeli. Prohledávali tehdy v rojnicích přírodní lokality na Přerovsku a Olomoucku, vodní toky a plochy. Nasadili i policejní potápěče a psovody. Ze Slovenska povolali kynology - specialisty na vyhledávání zemřelých osob. Použili i vrtulník s termovizí, ale bezvýsledně.

Pavel Nárožný před soudem odmítl vypovídat. Působil však naprosto suverénně a bez jakýchkoliv emocí. „Není k čemu vypovídat. Už jsem se ke všemu vyjádřil. Není nic, co bych mohl ještě změnit. Věc je naprosto absurdní. Vše směřuje k tomu, že tady bude konstatováno, že se skutek, který je nám kladen za vinu, nestal,“ řekl Nárožný.

Svou účast, ale i synovu, na vraždě, popřela i matka. „Nemám představu, co se v domě mohlo stát,“ uvedla na dotaz soudce Vladimíra Hendrycha Nárožná s tím, že jediným důkazem proti ní a synovi jsou nalezené stopy. „V domě jsem byla naposledy před rokem. Syn tam pak v inkriminovanou dobu být nemohl. Byl určitě doma,“ uvedla mj. Nárožná a odmítla i to, že by jí a synovi patřily pachové stopy, které kriminalisté nalezli v autě. „Jsou otázkou života a smrti mé i synovi,“ prohlásila chvějícím se hlasem Nárožná.

Ta poté dlouze objasňovala i vztah zavražděného s jeho synem. „Byl dlouho vřelý. Měli se rádi. Postoj bývalého manžela, s nímž jsem se rozvedla v roce 1988, se ale v průběhu let změnil. Podepsaly se na tom ženy, se kterými bydlel,“ tvrdila Nárožná a dodala, že se začaly množit konflikty, přičemž vyvrcholily v roce 2008 vzájemným napadením v garáži,

Otec utrpěl zranění ocelovými nůžkami na plech. Syn měl zlomenou ruku, kterou si podle matky léčil pět měsíců, zatímco jeho otec byl údajně zdravý za čtrnáct dnů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kladno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

PUŠKA NIKOLAS
* 29.12.2008 hledaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín