KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lékař v Mostě ordinoval se dvěma promile

O práci i o rok svobody může přijít mostecký chirurg, který v pondělí ordinoval se dvěma promile alkoholu v krvi. Policie ho podle mluvčí Ludmily Světlákové obvinila z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Na podnapilého lékaře upozornila jedna z jeho pacientek. Lékař byl údajně zmatený a byl z něj cítit alkohol.


„Do ordinace jsme přišli odpoledne po oznámení. Dechová zkouška byla pozitivní, lékaře jsme zadrželi a umístili v policejní cele. V úterý ho komisař obvinil. Stíhán je na svobodě,“ řekla Právu.

V cele přespal chirurg, který provozuje soukromou ordinaci v Lidické ulici, právě kvůli alkoholu. Aby ho policisté mohli vyslechnout, musel být střízlivý, a tak ho nechali z opilosti vyspat.

S alkoholem nemá lékař potíže poprvé. Už v únoru ho policisté přistihli, jak řídil opilý. Tehdy nadýchal 2,6 promile.


(Zdroj: Krimi Zprávy Most)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín