KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž držel napadenému ruce za zády, druhý jej mlátil kladivem do hlavy

Koncem srpna si dva muži ve věku 24 a 25 let počkali na sídlišti v Mostě na muže, s nímž měli údajně nevyřízené účty z předešlého dne. Vyrukovali na něj s kladivem a brutálně jej zbili. Zasadili mu i několik ran do hlavy. Policisté už oba útočníky zadrželi. Mladší skončil ve vazební věznici, starší je stíhán na svobodě, informovala v pátek policie.


„Dva muži z Mostu ve věku 24 a 25 let čelí obvinění ze zvlášť závažného zločinu pokusu těžké újmy na zdraví a přečinu výtržnictví,“ sdělila policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Podle ní měli tito podezřelí koncem srpna ve večerních hodinách na sídlišti Výsluní v Mostě napadnout 25letého muže. „K němu přistoupili s kladivem v ruce, kdy starší z dvojice muže udeřil do hlavy. Poškozený se pokusil z místa napadení utéct, vyinkasoval však druhou ránu do hlavy, po níž upadl na zem,“ popsala mluvčí.

Když se potom napadený pokoušel vstát, jeden z mužů mu podržel ruce za zády, zatímco jeho spolupachatel mu zasadil další ránu kladivem do hlavy. Dostal také několik ran pěstmi. Se zlomeninami a dalšími zraněními musel pak být hospitalizován.

„Policie oba útočníky po obvinění zadržela v cele a vyšetřující komisař podal státnímu zástupci podnět ke vzetí do vazby obou obviněných osob. Mladší skončil ve vazební věznici, starší je stíhán na základě rozhodnutí soudu na svobodě,“ uzavřela mluvčí.

Podle ní policie stále šetří motiv napadení, údajně si však útočníci vyřizovali s napadeným mužem účty z předchozího dne.


(Zdroj: Krimi Zprávy Most)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín