KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

U Libčevsi havarovala cisterna s asfaltem, jeden člověk zahynul

Na hlavní silnici z Mostu do Lovosic v pondělí ráno havarovala cisterna s asfaltem. Řidič při nehodě zemřel a jeho spolujezdec utrpěl těžké zranění. Převážená látka zřejmě vytekla na silnici, uvedla policie.


Nehoda se stala zhruba v 5:45 mezi Libčevsi a Želkovicemi na Lounsku. "Dvaadvacetiletý řidič zřejmě jel nepřiměřenou rychlostí, nezvládl řízení a s kamiónem se převrátil," řekla lounská policejní mluvčí Jaromíra Střelcová.

Řidič cisterny při nehodě zemřel. V kabině spolu s ním seděl také devětadvacetiletý muž, který utrpěl vážná zranění. Oba muži byli podle policejní mluvčí cizinci.

Místo nehody je zatím průjezdné jedním pruhem, kolony se prý ale netvoří, jelikož vozidlo skončilo zcela mimo dopravní komunikaci. Během dne se silnice zřejmě uzavře úplně, protože bude potřeba uklidit vozovku od vyteklého asfaltu a vyprostit kamión.


(Zdroj: Krimi Zprávy Most)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín