KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Trojici hrozí za loupež na Rakovnicku a výrobu drog až deset let

Policie dopadla ve čtvrtek trojici mužů, kterou obvinila z loupeže v domě seniorky na Rakovnicku. Zároveň u nich zabavila varnu pervitinu. Obviněným hrozí až desetileté vězení, sdělil mluvčí rakovnické policie René Černý.


Loupež se stala 3. července časně ráno v obci Krakov. Pachatelé překonali oplocení pozemku a vlezli otevřeným oknem do domu, v němž spala jednaosmdesátiletá majitelka.

Na seniorku hodili deku a jeden z nich ji během loupeže držel, aby se nemohla hýbat. Ostatní prohledali dům a nalezeným klíčem odemkli příruční trezorek, ze kterého odcizili finanční hotovost. Dále ukradli čtvery hodinky, zlaté náušnice, jeden pár zlatých snubních prstenů. Poté z místa utekli.

Přepadená žena vyvázla bez zranění. Pachatelé podle policie v domě způsobili škodu zhruba 50 tisíc korun. Kriminalistům se podle Černého zloděje podařilo vypátrat a minulý týden ve čtvrtek je zásahová jednotka zadržela u čerpací stanice v Rakovníku.

Pachateli jsou podle mluvčího sedmadvacetiletý muž z Rakovníka, jeho čtyřiadvacetiletý komplic z Mostu a šestadvacetiletý muž z Chomutova. Při domovní prohlídce u nich policisté našli nejen ukradené věci, ale i kompletní varnu na výrobu pervitinu.

Muži byli umístěni do cely a obviněni z loupeže, krádeže, porušování domovní svobody a nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. V sobotu odpoledne je policie převezla do vazební věznice v pražské Ruzyni.


(Zdroj: Krimi Zprávy Most)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín