KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Neví, že by muže bodla, za vraždu jí ale hrozí 18 let vězení

Případ vraždy 36letého muže v Mostě z ledna letošního roku začal ve středu projednávat ústecký krajský soud. Z činu se před senátem zpovídá 23letá Veronika Muraňská, která měla podle obžaloby po předchozí rozepři bodnout muže kuchyňským nožem do srdce. Muž na místě zemřel, Muraňské hrozí za vraždu až 18 let vězení.


Případ se stal letos 12. ledna večer na jednom mosteckém sídlišti. Muraňská spolu s několika známými navštívila kamarádku v jejím bytě. Po odchodu zjistila, že jí údajně chybí 1000 korun, tak se vrátila zpět do bytu, protože z krádeže podezírala kamarádčina přítele.

Peníze u něj nenašla, oba se začali hádat a pak šli ven, aby nebudili děti. S sebou si údajně na svou obranu vzala kleště a nůž, protože muž prý byl násilník. Přiznala, že venku do muže strčila, ten ji pak prý začal mlátit. „Neuvědomuji si, že bych ho bodla,“ hájila se u soudu.

Podle obžaloby ale muže bodla kuchyňským nožem do levé strany hrudníku, čímž mu způsobila ránu v levé komoře srdce s krvácením do hrudníku. Přivolaný lékař po neúspěšném oživovacím pokusu už muži pomoci nemohl.

Muraňská, která byla v době činu na mateřské dovolené, už byla souzena za krádeže. S přáteli si také aplikovala pervitin. Soud bude pokračovat ve čtvrtek, kdy by mohl být vynesen rozsudek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Most)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín