KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pro vážně zraněného cyklistu přiletěl vrtulník

Ve večerních hodinách došlo v úterý 25. října v Karviné ke střetu cyklisty s osobním vozem. Cyklista utrpěl vážná zranění a do nemocnice ho transportoval vrtulník.


Dvaašedesátiletý muž jel na jízdním kole ve vyhrazeném pruhu pro cyklisty ve směru od ulice U Svobodáren k ulici Mírové. V prostoru křižovatky cyklista odbočil vlevo a vjel pod kola osobního vozu.

"Devatenáctiletý řidič nestačil zareagovat a přední částí vozidla cyklistu srazil. Starší muž pádem přes kapotu, nárazem do čelního skla a střechu vozidla utrpěl těžká zranění, musel být letecky transportován do Fakultní nemocnice Ostrava," sdělila por. Mgr. Zlatuše Viačková, tisková mluvčí karvinské policie.

Řidič vozu vyvázl bez zranění a policisté u něj dechovou zkouškou vyloučili přítomnost alkoholu. Škoda na osobním voze se vyšplhala k 30 tisícům korun, na jízdním kole pak na tisíc korun.

"Podezřelý z porušení zákona je cyklista, přesto vyšetřování není ukončeno a pokračuje," dodala Viačková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín