KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič srazil cyklistu, ten srážku nepřežil

Tragicky skončil v úterý odpoledne na Karvinsku střet osobního auta s 59letým cyklistou. Ten na místě nehody zemřel. Ke srážce došlo kolem půl páté odpoledne v Bohumínské ulici v Karviné.


„Jednačtyřicetiletý řidič Opelu Corsa jel od Bohumína na Karvinou. V prostoru tříramenné křižovatky s místní komunikací se u průmyslové zóny střetl s cyklistou, který jel ve stejném směru a pravděpodobně chtěl z hlavní silnice odbočit vlevo,“ popsala karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Po střetu spadl cyklista na silnici a poranil si hlavu. „Byl v bezvědomí, první pomoc mu poskytli svědci. V okamžiku příjezdu záchranářů jeho životní funkce selhávaly. Posádka zahájila resuscitaci, která však byla bohužel neúspěšná,“ uvedl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Policie nařídila u mrtvého soudní pitvu. „Řidič nebyl pod vlivem alkoholu nebo návykových látek. Na místo dopravní nehody byl přivolán soudní znalec z oboru silniční dopravy. Průběh tragické kolize a míra zavinění je předmětem vyšetřování,“ doplnila Viačková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín