KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Prodavačka masa byla opilá, nakonec utekla ze záchytky

Ve čtvrtek 3. listopadu dopoledne přijal operační Městské policie Karviná oznámení, že v prodejně masných výrobků jedné z firem v Karviné-Hranicích leží v kanceláři prodejny prodavačka, která je pravděpodobně v silně podnapilém stavu a není schopna komunikovat.


Strážníci, kteří na místo dorazili, zjistili, že žena kromě alkoholu požila také neznámé léky. V obavě o její život strážníci přivolali záchrannou službu. Ta ženu převezla k ošetření do nemocnice.

"Asi po hodině žádal personál nemocnice o asistenci strážníků při převozu pacientky na protialkoholní záchytnou stanici. Žena se chovala natolik agresívně, že muselo být pro její zklidnění použito pout," informoval Bc. Václav Ožana, zástupce ředitele karvinské městské policie.

V podvečer volal kvůli téže pacientce personál záchytky. Podařilo se jí totiž využít situace a utéct. "Jak strážníkům na místě sdělili, běžela na Masarykovo náměstí. Zde byla zahlédnuta operátorem kamerového systému městské policie, jak vbíhá na ulici Svatováclavskou a poté směrem k OC Kaufland," uvedl k případu Ožana.

Zde strážníci ženu zadrželi a opětovně předali na záchytnou stanici. Ani tentokrát se převoz ženy neobešel bez jejího agresívního chování.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín