KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž na Karvinsku surově bil družku, polámal jí žebra a nos

Ve vazbě skončil o víkendu pětatřicetiletý muž z Karviné, který nejméně od května tyranizoval svoji o pět let mladší ženu. Kromě toho, že ji surově bil, vyhazoval ji i z bytu. V jednom případě prý ženu vyhnal do deště téměř nahou.


Týrání vyvrcholilo v pátek v noci, kdy žena z bytu utekla se zlomeným nosem, přelomeným žebrem a podlitinami po celém těle. O případu informovala v pondělí mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

„Lékaři ženě ošetřili zlomený nos a diagnostikovali podezření na zlomeninu žebra, hematomy a podlitiny má po celém těle,“ řekla Viačková.  Muž skončil vzhledem k závažnosti útoku ve vazbě i přesto, že dosud nebyl nikdy trestán.

Podle policie byla žena vystavena útokům svého partnera minimálně několik posledních měsíců.

„Ženu tahal za vlasy, fackoval ji a bil pěstmi. Týrána žena útoky snášela až třikrát v týdnu. V jednom případě ji svlékl do spodního prádla, na její tělo sypal drobky z pečiva a nakonec na ni vysypal odpadky z koše. Jindy ženu donutil se svléknout do spodního prádla a vyhodil ji z bytu na déšť. Jeho agresivita stále stoupala,“ doplnila Viačková s tím, že řádění partnera neušel ani nábytek a ženino oblečení, které muž ve zlosti ničil.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín